Запоріжанин пропонує писати скарги на ЗОДА

Запоріжанин пропонує писати скарги на ЗОДА

Активіст повідомив про порушення права містян на екологічну інформацію

Запорізький маркетолог запропонував масово писати скарги на ЗОДА з метою припинення порушень прав містян. Автор публікації прикріпив текст скарги, адресу електронної та звичайної пошти установи. 

Запоріжанин обурений тим, що на комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій не було надано інформації про склад хімічної речовини, що створює неприємний запах у повітрі. Таким чином, порушується право містян на екологічну інформацію. Активіст вимагає найняти необхідних фахівців, з метою визначення речовини, яка створює цей запах, і повідомити запоріжців про можливу загрозу здоров'ю.

Крім того, місцевий мешканець закликає містян вимагати від ЗОДА повідомлення дати, коли буде розроблено систему заходів для своєчасного інформування городян про шкідливі речовини у повітрі.

Нагадаємо, що 27 жовтня міський голова Володимир Буряк скликав позачергову комісію міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. За наявною інформацією, екологічна інспекція ще не готова точно відповісти на питання щодо джерел виникнення неприємного запаху. Але під час засідання повідомили низку імовірних причин ситуації. Зазначається, що неприємний запах повітря міг виникнути внаслідок діяльності птахоферми та заводу добрив. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии