Запорізька еколабораторія планує працювати біля правоохоронних органів після нападу

Запорізька еколабораторія планує працювати біля правоохоронних органів після нападу

Нещодавно у Запоріжжі група невідомих напала на мобільну еколабораторію. У зв'язку з цим співробітники змушені замислитись над тим, щоб працювати поблизу відділів поліції.

Нагадаємо, що 15 серпня, приблизно о 23:00-00:00, під час моніторингу атмосфери по вул. Будівельників, 6 (Хортицький район) до автомобіля підійшла група невідомих, агресивно налаштованих людей. Приблизно 10 осіб вимагали у працівників негайно покинути місце проведення моніторингу.

До того ж невідомі намагалися проникнути до транспортного засобу та розхитували його ззовні. Причина такої поведінки нападників невідома, але одна особа з групи вважала, що співробітники еколабораторії прослуховують людей. Через кілька хвилин на місце події виїхали правоохоронці, завдяки чому постраждалим вдалося поїхати з місця події.

Наразі співробітники замислюються над тим, щоб працювати поблизу відділів поліції. Зазначається, що найняти охорону працівники лабораторного центру не можуть собі дозволити. Останній раз службу частково фінансували у кінці минулого року після направлення запиту до міської та обласної ради. Наразі фінансове забезпечення перебуває у критичному стані.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии