Запорізька міськрада обговорюватиме впровадження системи обліку оплати проїзду

Запорізька міськрада обговорюватиме впровадження системи обліку оплати проїзду

Сесія міськради відбудеться 27 листопада.

27 листопада відбудеться 45-та сесія Запорізької міської ради. Наразі стало відомо, які питання обговорюватимуть учасники засідання. Зокрема, на порядок денний винесено питання впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському транспорті.

За наявною інформацією, учасники засідання обговорять 25 питань. Зокрема, представники міської ради внесуть зміни до програм соціального захисту, "Освіта на 2019-2021 роки", "Оздоровлення та відпочинок на 2019-2021 роки", зайнятості населення Запоріжжя, розвитку туризму, культури, інфраструктури та комплексного благоустрою, велоінфраструктури та ін.

Учасники сесії планують приділити увагу питанням про перейменування частини вулиці Заводської від вул. Сєдова до вул. Лермонтова, утворення наглядової ради Концерну "Міські теплові мережі", системи моніторингу за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, а також впровадження системи обліку оплати за проїзд у міському електричному та автомобільному транспорті.

Також буде розглянуто звернення депутатів до Президента з вимогою не допустити капітуляцію шляхом підписання "Формули Штайнмаєра" та питання про звільнення заступника міського голови Анатолія Пустоварова.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии