Запорізька міськрада затвердила план роботи виконкому на III квартал: вимоги та заходи

Запорізька міськрада затвердила план роботи виконкому на III квартал: вимоги та заходи

Міський голова Володимир Буряк підписав план роботи виконавчого комітету міськради на III квартал 2020 року. 

Про це мова йде у проєкті рішення на порталі міської ради.

Одним із пунктів документа є зобов'язання заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому ради, керівників виконавчих органів міської ради, начальників відділів виконавчого комітету міської ради забезпечити своєчасне і якісне виконання намічених заходів. Цікаво, як зазвичай працює комітет, якщо настільки очевидну вимогу необхідно прописувати на початку плану.

План роботи виконавчого комітету на квартал складається з трьох розділів:

  • - перелік розпоряджень голови обласної державної адміністрації, листів обласної державної адміністрації, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, що розглядатимуться в порядку контролю і перевірки виконання;
  • - перелік питань, які пропонуються для розгляду на засідання виконавчого комітету міської ради; 
  • - організаційно-масові заходи (засідання постійних комісій, робочих груп, культурно-масові, спортивні заходи, заходи з відзначення професійних свят та пам’ятних дат)

Так, у першому розділі наведено перелік розпоряджень, що стосуються пілотного проєкту «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя», шефської допомоги військовим частинам, проведення призову на строкову службу, виконання депутатських повноважень, придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, публічної безпеки населення.

Протягом липня-вересня виконком зобов'язується вирішити питання щодо розміру плати та встановлення пільг за навчання учнів мистецьких шкіл, соціального та економічного розвитку, очищення території, планувальної документації детального плану території житлового району «Південний», план території м. Запоріжжя в районі вул. Українська, 29/ Прибережна автомагістраль.

Так, щотижня члени виконавчого комітету мають проводити наради з керівниками виконавчих органів міськради, комунальних підприємств, установ, організацій міста. Крім того, у міськраді зобов'язуються влаштовувати консультативно-правові зустрічі з населенням, рейди у справах дітей, засідання з питань розвитку підприємництва, засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, різноманітні семінари та круглі столи.

Серед культурно-масових заходів на III квартал:

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии