Запорізька ОДА розірвала договір з перевізником через недостовірні дані

Запорізька ОДА розірвала договір з перевізником через недостовірні дані

Запорізька ОДА домоглася розірвання договору з ТОВ "Запорожградтранс-1", яке надало недостовірні дані про персонал. Відповідне рішення виніс Господарський суд запорізької області. Про це повідомили "Наші гроші. Запоріжжя".

Матеріали справи свідчать про те, що Запорізька облдержадміністрація уклала угоду з ТОВ "Запорожградтранс-1" щодо перевезень пасажирів на міських та приміських маршрутах протягом 5 років. Пізніше ТОВ "Запорізька перевізна компанія" скасувало домовленість, оскільки представники "Запорожградтранс-1" вказали недостовірну інформацію щодо персоналу, а також їх транспортні засоби не відповідали умовам конкурсу.

Так, співробітники ЗОДА надіслали компанії листа з пропозицією розірвати угоду, але згодом цей лист повернули до установи у зв'язку із закінченням терміну його зберігання. Внаслідок цього в облдержадміністрації вирішили звернутися до суду з відповідним позовом. Суд задовольнив цей позов. Зазначається, що посилання “Запорожградтранс-1” про перегляд вказаного рішення у касаційній інстанції відкидаються, оскільки постанова апеляційного суду починає діяти одразу після її ухвалення. Крім того, сам касаційний розгляд дії рішення попереднього суду не зупиняє. Звинувачене товариство зверталося до касації з клопотанням про зупинення виконання рішення апеляційної інстанції, однак без успіху. 

У червні поточного року фірма намагалася скасувати рішення ЗОДА, але безуспішно. 

Увага зосереджується на тому, що ТОВ "Запорожградтранс-1" не мала автобусів відповідної якості, у зв'язку з чим мала надати проєкти щодо оновлення парку автотранспорту. Цього компанія так і не зробила. Термін дії договору оренди для функціонування автобази, наданого фірмою, закінчився ще 2009 року. Інформація про медичних та технічних робітників відсутня.

За наявною інформацією, компанія обслуговувала партію "Слуга народу" на передвиборчій кампанії.

Важливо також те, що ТОВ “Запорожградтранс-1” належить Петру Горобцю, який є членом партії "Слуга народу", Олегу Кучеру (за прізвиськом - "Молдаван") та Ігору Танцюрі. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии