Запорізька влада пропонує містянам не дихати, а насолоджуватись дорогою ілюмінацією

Запорізька влада пропонує містянам не дихати, а насолоджуватись дорогою ілюмінацією

Міська рада пропонує запоріжанам глибоко вдихнути, адже більше мільйону планують витратити на новорічні гірлянди. Про це сьогоднішня наша історія…

Два тижні потому ми розповідали що депутати Запорізької міської ради проголосували за виділення 576 тисяч гривень лабораторному центру на роботу мобільної еколабораторії. Лабораторія, яка вирішить низку болючих питань, у тому числі допоможе з’ясувати, хто отруює місцевих мешканців вже майже рік просто стоїть у гаражі.

Проголосувати проголосували, але з перерахунком коштів сталася затримка. Голова Департаменту фінансової та бюджетної політики мерії Валентина Малиш пояснює, що місто відчуває нестачу коштів і наразі фінансуються виключно першочергові заходи. В першу чергу, місцева влада забезпечує захищені статті видатків. Піддавати сумнівам слова чиновниці ми, звичайно, не стали.

Сумніви у правдивості цих висловлювань у нас виникли, коли ми з великим здивуванням побачили в електронній системі закупівель Prozorro оголошення від 13 листопада про проведення відкритих торгів з надання послуг з монтажу/демонтажу новорічних гірлянд, оголошений Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради. Вартість зазначених робіт складає майже 1,2 мільйона гривень.

Відповідно до технічного завдання підрядник, у період 13-18 грудня, повинен установити понад 900 світлодіодних гірлянд та композицій, та до 25 січня 2020 року демонтувати новорічні гірлянди.

Ми погоджуємось, що Новий рік та Різдво - це особливі свята, їх з нетерпінням чекають всі, від малого до великого.

Але у нас виникає запитання: чи дійсно святкова атмосфера, тривалістю один місяць, важливіше за чисте атмосферне повітря та здоров’я людей?

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии