Запорізькі активісти презентують проект у стилі еко

Запорізькі активісти презентують проект у стилі еко

За словами науковців, екологічна свідомість перебуває в тісному зв'язку зі світоглядною концепцією співвідношення свідомості і буття, гносеологічною парадигмою  принципового  пізнання  світу. Іншими словами, екологічною свідомістю є бажання особи жити і функціонувати в чистому навколишньому середовищі.

З підвищенням рівня самосвідомості українських громадян, з’явилась потреба жити та народжувати дітей в не забрудненому сміттям, шкідливими викидами навколишньому природному середовищі.

Саме це питання вже декілька років поспіль особисто хвилює ГО "Справжні дії", які на днях презентували програму по екології, яка, за їхньою думкою, повинна стати інструментом для розв'язання злободенних проблем у Запоріжжі. 

Екологічна проблема була розроблена спільно з професійними екологами. Вона охоплює в собі 7 етапів: покращення стану атмосферного повітря; раціональне використання водних ресурсів; джерела питного водопостачання та якість питної води; відходи та хімічні речовини; стан екологічної безпеки, радіаційної та біобезпеки, НС; охорона використання та відтворення рослинного й тваринного світу; стан системи моніторингу навколишнього середовища.

"Екологічна концепція" - це наша стратегія, бачення основних проблем в екології регіону. Звичайно, це лише перелік питань, які потрібно вирішувати. На сьогодні триває підготовка програми, в якій визначені конкретні інструменти реалізації нашої концепції, - коментує співініціатор еко-програми Максим Кисельов.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии