Запорізькі депутати погодили кредит у розмірі 500 мільйонів на потреби міста

Запорізькі депутати погодили кредит у розмірі 500 мільйонів на потреби міста

У ході проведення 49-ї сесії Запорізької міської ради депутати прийняли рішення про кредит у розмірі 500 мільйонів. Процедура буде проведена у межах проєкту рішення "Про співробітництво з міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) для реалізації інвестиційних проєктів".

Так, депутати міської ради повідомили про необхідність відкрити дві кредитні лінії у кількох банках на загальну суму 500 млн грн. Кредит буде отримано з метою покриття дефіциту місцевого бюджету, а також фінансування усіх витрат у 2020 році.

За словами заступниці міського голови Валентини Малиш, новий кредит матиме пільговий період тривалістю 12 місяців. Розрахунок за нього розпочнеться вже з наступного року. Крім того, за кредит, отриманий у 2018 році, місто повинно сплатити 104 млн грн, а за кредит 2019 року - 25 млн грн.

Однак деякі депутати вважають, що отримувати кредит зараз доволі небезпечно, враховуючи потенційне погіршення умов поповнення міського бюджету. Кредитні кошти будуть витрачені, зокрема, на реконструкцію Запорізької та Фестивальної площ, Правобережного пляжу та ін.

Дискусія у сесійній залі все ж призвела до погодження відповідного рішення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии