Запорізькі експерти оцінили діяльність Віталія Туринка та Володимира Буряка

Запорізькі експерти оцінили діяльність Віталія Туринка та Володимира Буряка

Нещодавно компанія Independent Researching Group провела експертне дослідження, приурочене до місцевих виборів 2020 року. У ході дослідження було опитано 40 експертів, що представляють різні сфери суспільно-політичного життя Запорізької області. Зокрема, в опитування взяло участь 12 політичних консультантів, 5 представників наукового середовища, 11 представників ЗМІ та 12 лідерів думок з громадського сектору.

Згідно з результатами, 95% експертів вважають, що ситуація в Запорізькій області рухається в неправильному напрямі. Респонденти оцінили і діяльність Володимира Зеленського, майже ніхто з яких не поставив Президентові максимальний бал. Так, 21% експертів поставили Зеленському 1 бал, 39% - 2 бали, 37% - 3 бали та 3% - 5 балів. Натомість, Верховна Рада взагалі не отримала  5 балів.

Експерти дали свої відгуки і про діяльність голови Запорізької ОДА. Результати виглядають наступним чином:

Серед народних депутатів із Запорізької області респонденти вважають найбільш ефективною діяльність Юлії Яцик - 62% та Сергія Мінька - 36%. У свою чергу, Олександр Пономарьов отримав 21%, Володимир Кальцев - 18%, Павло Мельник - 10%, Михайло Крячко - 8%, Геннадій Касай - 5%, Артем Кунаєв - 5%, Євген Шевченко - 3%. Ще 18% вважають, що діяльність жодного з нардепів не є ефективною.

Напередодні виборів організатори опитування запитали у його учасників, які політичні сили мають шанси потрапити до облради та міськради у 2020 році. Респонденти вважають, що скоріше за все склад депутатів Запорізької обласної ради ставитимуть представники ОПЗЖ, Слуги народу, Європейської солідарності та Батьківщини.

Серед партій Запорізької міської ради наступного скликання експерти також бачать ОПЗЖ, ЗЕкоманду, Європейську солідарність, а також новостворену політичну силу "Єднання" Володимира Буряка.

Діяльність міського голови експерти оцінили трохи вище. При цьому, учасники опитування дали 68,4% на те, що чинний мер знову переможе на виборах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии