Запорізькі корупціонери, новоспечений прокурор та мітинги: підсумки дня

Запорізькі корупціонери, новоспечений прокурор та мітинги: підсумки дня

Найголовніше за 27 листопада

Тендер на будівництво "символу корупції" у Запоріжжі оголошено та чи законний він?

Тендер на будівництво запорізьких мостів вже оголошено. Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у соціальних мережах. «Три тижні тому був у Запоріжжі, де поставив завдання підготувати та оголосити тендер на добудову всім відомого мосту. Так от, тендер оголосили. А вже на початку наступного року почнемо будівництво", - зазначив глава уряду. Більше тут.

Новопризначений прокурор Запорізької області мріє про пенсію?

У Запорізькій області з’явився новий прокурор Калюга Володимир Олександрович. Наше видання вирішило розповісти про персоналію детальніше. Де здобув освіту? Що накопичив? Хронологія. Більше тут.

Страшні історії на ніч для запорізьких корупціонерів

Одного разу малі й великі корупціонери зібралися навколо нічного багаття, аби повідати один одному щось напрочуд страшне. Наприклад, які моторошні та неприпустимі речі з ними виробляли журналісти-розслідувачі. Якщо готові, то слухайтеПоки Олег Ревчук, який не пройшов погодження в Офісі Президента на призначення на посаду заступника голови Запорізької ОДА, нудьгує на посаді радника Віталія Туринка з питань залучення інвестицій, ми вирішили познайомити вас з його дружиною — Ольгою Ревчук. Більше тут.

Що змінив Володимир Буряк в екології Запоріжжя?

26 листопада міський голова Запоріжжя відзначав чотириріччя перебування на своїй посаді. За цей час  маємо змогу оцінити результативність його роботи.  Критерієм оцінки виступає «Стратегія розвитку Запоріжжя до 2028 років», затверджена у 2017 році. Цей документ встановлює цілі з економічного, промислового, інфраструктурного, науково-освітнього та культурно-туристичного розвитку міста. Більше тут.

Запорізькі стихійники відстоюють ярмарок біля цирку

У Запоріжжі торговці та підприємці, які виступають за збереження ярмарки біля цирку, на сесії міськради просили депутатів не ліквідовувати зону торгівлі.

Нагадаємо, свої права під стіни Запорізької міської ради  прийшли відстоювати торговці з ліквідованої ярмарки біля цирку. Підприємці обурені рішенням Володимира Буряка закрити ярмарок, що проходить у вихідні дні та є популярним серед багатьох запоріжан. Більше тут.

На Запоріжжі розташоване озеро "блакитних кровей"

Редакція «Факти Запоріжжя» продовжує знайомити читачів із цікавими, історичними та захопливими місцями рідного краю. Сьогодні розповімо про цілюще Панське озеро. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии