Запорізькі ОТГ отримуватимуть кошти за соціальні сервіси, - Мінсоцполітики

Запорізькі ОТГ отримуватимуть кошти за соціальні сервіси, - Мінсоцполітики

22 січня до Запорізької області з робочим візитом завітала Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська. Під час зустрічі з громадами вона повідомила про надання коштів ОТГ за соціальні сервіси для населення.

Так, за словами Юлії Соколовської, у 2020 році Міністерство соціальної політики платитиме об'єднаним територіальним громадам за надання населенню соціальних сервісів. На ці потреби до державного бюджету закладено 150 млн грн.

Так, надання відповідних сервісів відбуватиметься за системою фронт-офісів. Тепер для подачі документів на отримання соціальних виплат не потрібно буде їхати до районного чи обласного центру. З метою стимулювання системи, Мінсоцполітики платитиме ОТГ за кожен прийом документів.

"Фронт-офіси будуть лише приймати документи і видавати результати обробки заявникам. При цьому, обробкою документів займатиметься "бек-офіс", в який інформація буде спрямовуватися відразу з декількох "фронтів". Так ми не тільки розширимо мережу, а й оптимізуємо роботу всього механізму", - зазначила Міністерка.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии