Запорізькі підприємці проведуть масовий автопробіг на підтримку малого бізнесу

Запорізькі підприємці проведуть масовий автопробіг на підтримку малого бізнесу

Запорізькі підприємці проведуть в середу, 22 квітня, масовий автопробіг, мета якого - висловити підтримку малому бізнесу.

Про це повідомляє пресцентр міського Союзу підприємців "Ніка".

Захід має статус всеукраїнського, адже одночасно із Запоріжжям такі ж автопробіги відбудуться у багатьох обласних центрах України.

У Запоріжжі автопробіг стартує о 10:00 одночасно на двох локаціях. Одна колона стартує з проспекту Ювілейного в Хортицькому районі, друга - з площі Університетської в Олександрівському районі. У центрі міста ці колони з'єднаються приблизно о 10.30, вирушивши спочатку до облдержадміністрації, а потім - до мерії Запоріжжя.

За словами організаторів, захід не порушує правил карантину, оскільки люди не виходитимуть з автомобілів, а вимоги учасників у вигляді резолюції представникам влади передасть голова Союзу підприємців "Ніка" Лідія Кривенко.

Як відомо, влада Запоріжжя закрила всі міські ринки, що спричинило зростання цін у мережах супермаркетів. Запоріжани вважають, що такі дії схожі на договір між супермаркетами і чиновниками. У результаті цього запоріжани вже другий місяць змушені переплачувати у великих магазинах, а підприємці втратили свій дохід. До лав постраждалих від закриття базарів потрапили й фермери.

Зараз у розпалі збирання врожаю ранніх овочів, однак реалізовувати їх просто ніде. Супермаркети не беруть фермерську продукцію, надаючи перевагу імпорту і контрактам з великими агрохолдингами. Натомість, жителі сіл Запорізької області, які вирощують овочі, зазнають величезних збитків, залишившись з продукцією, яку неможливо реалізувати. Весь цей комплекс проблем розпалює соціальну напругу в Запоріжжі та на його околицях.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии