Запорізькі тепломережі замовили медичні маски за завищеною ціною

Запорізькі тепломережі замовили медичні маски за завищеною ціною

Концерн "Міські теплові мережі" завершив тендер на купівлю медичних масок. Однак елемент особистого захисту можуть придбати по завищеній вартості.

Розіграш тендеру відбувся вчора, 19 березня. За поставку медичних масок концерн готовий був віддати 141,5 тис. грн. Згідно з тендерною документацією, "Міські теплові мережі" планують придбати 8 тис. масок. З огляду на запропоновану суму, вартість однієї маски у концерні оцінили в 17,68 грн.

Натомість, переможець торгів - ФОП "Гурей Андрій ІГорович" - запропонував за виконання послуги 120 тис. грн. (15 грн/од.). 

Якщо зазирнути до інтернет-аптек у мережі Інтернет, можна знайти чимало сайтів, які продають медичні маски вартістю до 10 грн/од. Однак, можна скористуватись і оптовою закупівлею, яка дозволяє придбати захисні елементи приблизно за 5 грн/од., та навіть дешевше.

Варто згадати про те, що ГУНП у Запорізькій області також оголосило тендер на постачання медичних масок загальною вартістю 190 тис. грн. Відповідну угоду управління поліції уклало з ТОВ “Комплексні сервісні технології”. Фірма зобов'язується поставити 15850 медичних одноразових масок по 12 грн/од.

Для порівняння зазначимо, що у лікарні Львівської області в березні закуповували одноразові медичні маски за ціною до 7 грн. 18 березня у системі електронних закупівель була оприлюднена низка угод про дрібні закупівлі одноразових медичних масок від 5 грн./шт до 16 грн./шт.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии