Запорізьких адвокатів запрошують до участі в проєкті з відновного правосуддя

Запорізьких адвокатів запрошують до участі в проєкті з відновного правосуддя

Адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, запрошують до навчання та подальшої участі в пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”. Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі.

Про це повідомили у системі БПД.

Так, координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору учасників тренінгу  на тему “Базові навички медіатора в кримінальних справах”. Учасники, що успішно пройдуть навчання, зможуть долучитися до реалізації пілотного проєкту.

У ході чотириденного тренінгу відібрані учасники пройдуть спеціалізоване навчання з кваліфікованими експертами у сфері медіації в кримінальних справах та зможуть набути необхідні знання та навички для роботи у якості посередника в рамках пілотного проєкту.

Тренінг буде присвячений розвитку знань та навичок організації та проведення медіації в кримінальних справах, за участі неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину. Програма тренінгу містить такі напрями: принципи та зміст відновного правосуддя, розуміння почуттів та переживань учасників кримінальної ситуації, комунікативні навички медіатора, програма медіації потерпілих та правопорушників.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання, харчування та покриття витрат на проїзд до та з місця проведення тренінгу.

Вимоги до кандидатів наступні:

  • - співпраця з системою безоплатної правової допомоги – включення до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. До відбору допускаються адвокати, що беруть участь у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7;
  • - щонайменше два роки стажу адвокатської діяльності, зокрема досвід роботи з дітьми у конфлікті/контакті з законом (досвід захисту/представництва дітей у кримінальних провадженнях/провадженнях в справах про адміністративні правопорушення);
  • - досвід публічних виступів (поза судовими засіданнями) буде перевагою;
  • - досвід роботи у якості медіатора або навчання медіації буде перевагою.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету до 10 травня 2020 року та пройти онлайн інтерв'ю. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии