Запорізький депутат успішно освоює мільйонні статки

Запорізький депутат успішно освоює мільйонні статки

Бізнес і депутатська справа - речі неподільні. Чи не в кожного депутата за душею є мільйон і відкрита фірма. Яскравий приклад такої моделі - запорізький депутат Олександр Воронцов.

Олександр Воронцов - обранець Запорізької міської ради від партії "Опозиційний блок". У минулому він працював на місцевому заводі "Іскра", після чого почав освоювати посади на "ВКФ "Аліот", що займається виготовленням будівельних металевих конструкцій. Наразі депутата є власником і керівником зазначеної фірми.

Варто сказати про те, що Олександр Васильович фігурував у антикорупційній публікації "Фірмі депутата міськради збираються поновити оренду землі під зупинковими комплексами". У 2016 році повідомлялося, що фірмі "Аліот" на сесії міськради збиралися продовжити оренду п’яти ділянок землі, на яких розташовано п’ять зупинкових комплексів.

При цьому, депутат Воронцов є членом постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин, яка і мала виносити рішення про поновлення оренди на розгляд сесії.

У декларації обранця зазначена земельна ділянка, житловий будинок у Запоріжжі і квартира у Києві, яка належить його дружині. Серед цінного рухомого майна у подружжя - торговельно-зупинковий комплекс.

В автопарку родини дві автівки - ЗАЗ 968А і Toyota Land Cruiser 3.0.

Варто зазначити, що Олександр Воронцов один із тих депутатів, які вносили заставу за заступника голови міської ради Анатолія Пустоварова. Олександр Васильович "сплатив за колегу" 280 тис. грн.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року Генеральна прокуратура підозрювала Пустоварова та Марченків у корупції на суму близько 87 млн грн. 

У 2019 році Олександр Воронцов отримав 120 тис. грн від зайняття підприємницькою діяльністю, 59 тис. грн заробітної плати у ПП "ВКФ "Аліот", 24 тис. грн пенсії та 5 тис. грн від відчуження рухомого майна у ТОВ "Авто Статус". Натомість, дружина обранця заробила 55 тис. грн на підприємницькій діяльності.

Депутат має заощадження у розмірі 46,9 тис. доларів (приблизно 1,258 млн грн) та 7 тис. євро (приблизно 211 тис. грн). Жінка Воронцова має ще 500 тис. грн у готівці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии