Запорізький губернатор Віталій Туринок "пасе задніх" серед своїх колег по Україні: рейтинг

Запорізький губернатор Віталій Туринок 'пасе задніх' серед своїх колег по Україні: рейтинг

Туринок займає 18 позицію з 23.

Запорізький губернатор Віталій Туринок "пасе задніх" серед своїх колег по Україні. Щорічний рейтинг здобутків обласних губернаторів оприлюднило видання Ділова столиця.

Поки президент України розв'язує важливі питання у Парижі, видання вирішило розібратися з місцевими представниками влади та по пунктах розібрати чи справляються вони зі своїми обов’язками, або комусь"пора на вихід".

Шостий з кінця

З 5 вересня поточного року Віталій Туринок очолює Запорізьку ОГА. За підсумками рейтингу він набрав -33 бали за показниками розвитку області.

Головними проблемами виділено: останнє місце за прийнятим в експлуатацію нового житла: загалом 35,4 кв. м загальної площі на 1000 жителів, що в 5,2 раза нижче середньоукраїнського показника.

Також регіон у топ-5 з найгіршою динамікою будівельної продукції, найпомітнішим скороченням чисельності штатних працівників та найбільшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника.

Крім того, область на останньому місці за динамікою експорту товарів і послуг, з падінням на 10,6%, але за обсягом експорту на душу населення вона поки ще залишається в четвірці кращих.

Витягають область з останніх місць, успіхи по динаміці сільського господарства: зростання показників якого є 27,2% в січні-вересні й на 23,9% за підсумками десяти місяців, середньомісячної зарплатні - 10 244 гривень і по динаміці реальної зарплати, зростання на 11,7%.

Якщо справи області будуть йти й надалі так, президент може змістити з посади пана Туринка, адже як зазначає видання, Зеленський почав змінювати нещодавно призначених голів ОДА й "можна очікувати, що з'являться і нові кандидати на звільнення, оскільки ситуація в економіці погіршується".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии