Запорізький «Ждун»: містяни пропонують встановити новий пам’ятник

Запорізький «Ждун»: містяни пропонують встановити новий пам’ятник

На сайті електронних петицій запоріжанин зареєстрував пропозицію поставити новий пам’ятник у місті, який буде демонструвати ставлення людей до подій в країні та місті.

Серед серйозних новинних інсайтів, потрапляють і курйозні новини. Так запоріжанин вирішив зібрати підписи на користь інтернет – мему, який кілька років тому був дуже популярний - «Ждун».

«Вважаю за потрібне встановити в місті Запоріжжі пам'ятник «незрозуміло кому» («ждуну»), який стане символом прагнень українського народу «до незрозуміло чого»!» - пише автор петиції.

На думку автора, саме цей мем буду ототожнювати очікування народу України до покращення життя, адже у політичних умовах країни де соціальні проблеми не можуть бути вирішені легітимним парламентом, незалежною судовою системою або демонстраціями, інтернет-сатира буде символом невдоволення владою.

Ще одним плюсом своєрідного пам’ятника, зазначається туристична особливість, адже він буде розташований на лавці, тому запоріжани та гості міста з охотою будуть зі Ждуном фотографуватись та зустрічатись біля локації.

Місцем розтушування пам’ятника, запропоновано бульвар Шевченко, між фонтанами.

Наразі ініціативу підтримали 11 осіб із 750 потрібних.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии