Запорізький мер представив нового директора Департаменту освіти і науки: що про нього відомо

Запорізький мер представив нового директора Департаменту освіти і науки: що про нього відомо

Сьогодні, 10 лютого, голова міської ради Володимир Буряк представив нового директора Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Ним став Станіслав Романчук, який претендував не лише на посаду голови Департаменту, але й на право стати помічником мера.

Відомо, що Станіслав Юрійович очолював Управління Держслужби якості освіти у Запорізькій області. Однак Інтернет-ресурси найчастіше ідентифікують його як директора Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №61, якою він керував раніше. Крім того, платформа відкритих державних даних свідчить про те, що Станіслав Романчук очолював ще й відділ освіти Комунарської районної адміністрації Запорізької міської ради.

Першочерговим завданням нового директора Департаменту є наведення ладу в питаннях закупівель та якості харчування дітей. Не менш важливим залишається розвиток освіти, активне впровадження освітньої реформи, створення рівних і комфортних умов для якісного отримання дошкільної, шкільної та позашкільної освіти. 

Нагадаємо, що напередодні призначення Станіслав Юрійович вирішив виробувати свої сили не в одному руслі, аби стовідцотково отримати непогану роботу. У публічній системі можна знайти дві кандидатські декларації чиновника - на посади помічника мера та директора Департаменту.

Станіслав Романчук вказав у своїй декларації житловий будинок та земельну ділянку у спільній власності з дружиною. Ще дві картири задекларовано на ім'я жінки кандидата та одна - на його ім'я. Автомобіль у родини лише один - Мерседес 2008 року випуску, який на час придбання коштував 300 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии