Запорізький мер записав відеокоментар щодо виклику на допит

Запорізький мер записав відеокоментар щодо виклику на допит

Голова Запорізької міської ради Володимир Буряк записав відеокоментар щодо ситуації з врученням повістки. Мера підозрюють у недотриманні вимог постанови Кабінету Міністрів.

За словами Володимира Буряка, не встиг він провести зранку нараду, як до його кабінету завітали правоохоронці. Мерові вручили повістку щодо порушеної кримінальної справи. Однак, чому його дії розцінили як недотримання вимог - міський голова так і не зрозумів.

На кадрах Володимир Буряк демонструє папери з нібито зверненнями громадян, які виступають проти обмеження транспортного руху. Зокрема, це стосується літніх людей, до яких не можуть дістатись їх діти, тих, кому потрібно до лікарні, або хворих на гемодіаліз. Мер вважає, що, виконавши усі звернення містян, він отримає нову повістку щодо недотримання державних вимог. 

Вчора, 10 квітня, міською радою було відправлено листа Прем'єр-міністру з проханням дозволити місцевим комісіям розглядати відповідні звернення у тих чи тих вимогах, залежно від регіону. Це стосується стану здоров'я мешканців міста. 

Також мер наголосив увагу на специфічності міста, з огляду на наявність двох берегів. Обмеження руху, на його погляд, значно ускладнює життя населення.

Не міг Володимир Буряк не похвалитися проведенням усеможливих карантинних заходів у місті. Проте, він нічого не розповів про унормованість режиму руху громадського транспорту, який здійснюється за перепустками. Чи дійсно нові правила транспортних перевезень прозорі та безпечні?

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии