Запорізький нардеп зрадів призупинці тендеру на будівництво мостів

Запорізький нардеп зрадів призупинці тендеру на будівництво мостів

Народний депутат Євген Шевченко вважає, що умови тендеру були прописані під компанію, яка знаходиться під керівництвом Ріната Ахметова.

Про це він повідомив у коментарі виданню "Гвозди".

Нагадаємо, що проведення тендеру на будівництво мостів перенесли з 31 грудня на 5 лютого. Проте, через кілька днів, його взагалі пригальмували. Як виявилось, через скарги київської будівельної компанії ТОВ "Еко-буд-трейд" (детальніше). 

Щодо такої ситуації висловився народний депутат Євген Шевченко, який представляє Хортицький та Вознесенівський райони Запоріжжя. За словами нардепа, він зрадів призупинці тендеру, оскільки його умови були прописані під компанію "Онур", що належить Рінату Ахметову. Як пояснив Євген Шевченко, фірма навіть не має необхідних потужностей для будівництва мостів.

"Якісна підготовка до тендеру займе щонайменше кілька місяців, тому тендер реально провести лише навесні. Найбільші надії покладаються на китайські компанії, адже співпраця з ними дозволить збудувати мости на умовах вигідного кредитування", - зазначив народний депутат.

Євген Шевченко відзначив, що на будівництво мостових переправ з державного бюджету виділено 1,750 млрд грн. А також нардеп вирішив наголосити на тому, що із запорізьких депутатів він єдиний, хто реально бореться за розв'язання проблеми, у порівнянні з його колегами, що "піаряться на темі".

Втім, запоріжанам байдуже, хто завершить реконструкцію довгобуду - головне, аби скоріше.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии