Запорізький обранець увійшов у ТОП-10 найбагатших нардепів із компенсацією

Запорізький обранець увійшов у ТОП-10 найбагатших нардепів із компенсацією

Народний депутат із Запорізької області Олександр Пономарьов увійшов до ТОП-10 найбагатших депутатів, які отримують компенсацію за житло. 

Відповідний рейтинг підготували у виданні "Слово і діло".

Серед грошових виплат, які згідно із законом належать народним депутатам, є компенсація за оренду житла. Однак про те, що можна обійтися без компенсації, говорив спікер Ради Дмитро Разумков. Не зважаючи на це, державний бюджет активно пропонує видатки народним депутатам, яким "не має чим платити за житло".

За даними видання «Слово і діло», у травні "опоблоківець" Олександр Пономарьов отримав компенсацію за житло у розмірі 19,5 тис. грн. При цьому, у народного обранця є дві квартири у Бердянську. У Києві він орендує номер у готелі "Київ".

Згідно з декларацією, сума доходів та грошових активів депутата і його сім'ї сягає 19,3 млн грн. Та мільйонні статки не заважають Олександру Пономарьову радо приймати компенсацію за комфортні умови життя в столиці. 

Раніше ми писали про те, що автопарк нардепа налічує тільки люксові автомобілі: Mercedes-Benz GL 350 CDI 2013 року за – 976 237 гривень, Mercedes-Benz S500 2007 року, за – 559 728 гривень, Lexus ES 250с 2010 року, за 386 000 гривень та Land Rover Discovery 2007 року – 293 421 гривню.

У декларації Олександр Пономарьов не вказав отриману компенсацію вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, що порушує закон.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии