Запорізькій судді жертвують кошти на придбання квартири

Запорізькій судді жертвують кошти на придбання квартири

Пожертви бувають різними, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як запорізькій судді пожертвували кошти на придбання квартири, поки вона перебуває у декретній відпустці.

Декларація Юлії Каретник - судді Пологівського районного суду - доволі цікава. Серед нерухомого майна вона майже ніде не задекларована як власник, але у праві користування судді - кілька об'єктів. Так, право користування як члена сім'ї користувача за договором позички Юлія Миколаївна має на квартиру та гараж у Пологівському районі. Крім того, суддя має право користування у зв'язку з реєстрацією місця проживання на будинок у Гуляйпільському районі. Ще одне житло з аналогічним типом користування зареєстроване у декларації Юлії Миколаївни, проте без вказівки суб'єкта.

Одне з найголовніших придбань родини Каретник - квартира площею 43,4 кв.м. Вартість житла на момент придбання становила 258 тис. грн. Однак на її купівлю сім'я отримала пожертви у розмірі 97 тис. грн. - від батька Юлії Миколаївни та Єскіної Світлани. Також чоловік судді отримав грошовий подарунок від свого батька на суму 48 тис. грн.

З огляду на те, що придбане житло належить подружжю на праві спільної власності, дружина з чоловіком заплатили по 130 тис. грн. Про це сказано у блоці "видатки та правочини".

У власності подружжя лише одне авто, вартість якого сягала 8 тис. грн. - ВАЗ 21099 2005 року випуску.

За 2019 рік чоловік судді отрима заробітну плату у філії "Центру будівельно--монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" АТ "Українська залізниця" у розмірі 63,8 тис. грн.

У свою чергу, Юлія Каретник отримала на початку 2019 року заробітну плату за 2018 рік у розмірі 88,4 тис. грн. Крім того їй надано матеріальну допомогу по вагітності - 9,2 тис. грн, а її чоловікові - 3,5 тис. грн. Та це ще не все. Суддя отримала одноразову допомогу при народженні дитини - 19 тис. грн., а також пакунок малюка на суму 3,1 тис. грн.

Родина має 12 відкритих банківських рахунків, проте мова про грошові активи родини у декларації не йде.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии