Запорізький тренер "розстріляв" подружню пару?

Запорізький тренер 'розстріляв' подружню пару?

У Запоріжжі стався скандальний випадок. Водій автівки неадекватно відреагував на дорожньо-транспортну пригоду, яка так і не відбулась. Чоловік почав стріляти в подружню пару, вважаючи, що вони винні у потенційній аварії.

Про інцидент розповіла донька постраждалих Тетяна Лосєва.

Так, за словами родички потерпілих, інцидент стався 30 квітня у Хортицькому районі Запоріжжя. Подружня пара поверталася додому з лікарні. Перед поворотом у двір чоловік хотів "здійснити маневр", але водій іншої автівки, не дотримуючись безпечної дистанції та швидкості, змушений був різко пригальмувати. Аварії не сталося, але подія "зачепила" другого водія.

Як стверджує Тетяна Лосєва, обуреним власником авто є запорізький тренер клубу "Адреналін" Ігор Денисов. 

Щоб позбутися конфлікту, батько доповідачки звернув на заправку Укрнафта (по вул. Василя Сергієнка), однак водій іншого авто об'їхав заправку з іншого боку та "піджав" транспортний засіб подружжя. Обурення Ігоря Денисова вийшло за межі словесної перепалки, внаслідок чого він вистрелив у бокове вікно водія. Так, батько Тетяни Лосєвої отримав поранення у голову.

За словами доньки постраждалого, тренер запевняв, що не стріляв по подружжю, але правоохоронці знайшли в салоні авто 7 куль від газового пістолета. Крім того, порушник відмовився проходити експертизу на наркотики та алкоголь. Наразі доля Ігоря Денисова невідома, та ми слідкуватимемо за розвитком розслідування.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии