Запорізький турнір: ГО "Справжні дії" підтримала юних боксерів

Запорізький турнір: ГО 'Справжні дії' підтримала юних боксерів

28 листопада у спортивному комплексі «Мотор Січ» відбувся фінал відкритого турніру з боксу за Кубок АТ «Мотор Січ» серед юнаків 2010-2012 рр. Боксерські змагання провели з метою підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку боксу в Україні та Запорізькій області, а також пропаганди здорового образу життя серед широких мас населення.

У турнірі взяли участь хлопці, змагаючись у декількох вагових категоріях – від 20 до 38,5 кг. Змагання зібрали навколо себе спортсменів з Енергодара, Якимівки, Веселого, Бердянську, Токмака, Павлограду та Покровську. Також за переможні місця боролися вихованці запорізьких спортивних шкіл – «Мотор Січ», «Спартак» та ін.

Турнір проведено на честь пам’яті тренера вищої категорії Сергія Бєляцького, учні якого досягли високих результатів. З-під тренерства Сергія Ігоровича вийшов один із найсильніших боксерів України кінця дев’яностих років, чемпіон Європи серед молоді – Олександр Луценко. За життя тренера настигла тяжка хвороба, але вона не змогла знищити його прихильність до боксу – Сергій Бєляцький продовжив перебувати на турнірах, та вже в ролі судді.

Активну участь в організації турніру взяла громадська організація «Справжні дії». Оскільки член цієї організації Максим Толочко тривалий час займається боксом, він зініціював вручення тематичних подарунків юним боксерам з метою популяризації такого виду спорту.

Так, представник ГО «Справжні дії» вручив боксерські рукавички чотирьом боксерам турніру – Чмарі Артуру зі СК «Мотор Січ», Анатолію Зубенку з Павлограда, Анатолію Бухтіярову з Якимівки та Іллі Немському з Токмака. Крім того, юному спортсмену та досвідченому вихованцю СК «Мотор Січ» вручили мерч громадської організації.

Власники подарунків дуже зраділи такому завершенню турніру та пообіцяли, що, не дивлячись ні на що, не покинуть спорт і досягнуть значних висот. Тренери та батьки хлопців також подякували представнику громадської організації за популяризацію боксу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии