Заступниця запорізького губернатора планує отримати посаду голови Держкіно

Заступниця запорізького губернатора планує отримати посаду голови Держкіно

Заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук, висунула свою кандидатуру на посаду голови Державного агентства з питань кіно. Відповідний список оприлюднили на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Нещодавно відомство повторно оголосило конкурс на відповідну посаду, а 31 грудня оприлюднило список кандидатів із 9 особами, серед яких є запорізька представниця.

Основними вимогами до кандидата є вища освіта, не нижче рівня магістра, досвід робіт на держслужбі, вільне володіння державною мовою і знання одної мови Ради Європи (французькою або англійською).

Оклад глави Держкіно складається 24 000 гривень, плюс надбавка за ранг та премії.

Вже 9 січня комісія агентства буде розглядати кандидатів на посаду.

Марина Кудерчук протягом 3 років працювала в адміністрації кінотеатру, спочатку на посаді заступниці директора, після - в.о. керівника, а потім в статусі самого керівника. Відомо, що вона є фахівцем в області економіки і права, магістр державного управління.

Згідно з декларацією, за місцем роботи у кінотеатрі «Довженка» Кудерчук отримала 106 тисяч 689 гривень. Іншого особистого майна, катівок та грошових вкладів немає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии