Заступник ГУ ДСНС у Запорізькій області шаленіє з дружиною від дорогих курортів?

Заступник ГУ ДСНС у Запорізькій області шаленіє з дружиною від дорогих курортів?

Аби більше дізнатись про чиновника - подивіться Інстаграм його дружини. Можливо, такий підхід працює не завжди, проте у цій ситуації він виявився дуже доречним. 

Олександр Назаров обіймає посаду заступника ГУ ДСНС у Запорізькій області. Два автомобілі, дві квартири, дві земельні ділянки, незавершений будинок у Лисогірці, 250 тис. грн і 5,6 тис. доларів - усе, що містить декларація посадовця. Зарплатня чиновника за рік становила 324 тис. Отримуючи таку заробітну плату, можна дозволити собі подорожувати світом, але не так часто, як це робить родина Назарових.

Звісно ж, про відвідування курортів ніде не сказано ані слова. Та прослідкувати за маршрутом відпочинку подружжя можна на Інстаграм-сторінці дружини чиновника - Інни Тімаревської.

Як повідомляють у Телеграм-каналі "Запорізька обласна адміністрація", у 2019 році родина відвідала Грецію, Португалію, Іспанію, Чехію, Німеччину, Мексику. Слідкуючи за публікаціями пані Ірини, можна скласти мапу пересування родини Назарових світом:

- півострів Юкатан, Мексика (лютий, 2020);

- Прага, Чехія; Саксонія, Німеччина (січень, 2020);

 

- Твер, Росія (грудень, 2020);

- Мадрид  і Валенсія, Іспанія; Порту, Португалія (вересень, 2019);

- о. Крит та о. Санторіні, Греція (червень, 2019).

Під час кожної поїздки, що тривала щонайменше тиждень, родина надавала перевагу недешевим готелям. Цікаво, чи дійсно дозволяє заробітна плата подружжя за понад рік відвідати 8 країн?

Також схоже, що Ірина Тімаревська шанувальниця бренду одягу Balenciaga, який, до слова, презентує чималі ціни на товари.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии