Звільнення губернатора, мільйоні замовлення ЗОДА та статки нардепа: підсумки дня

Звільнення губернатора, мільйоні замовлення ЗОДА та статки нардепа: підсумки дня

Найголовніше за 20 травня

Голова Запорізької обладміністрації збільшив видатки на утримання чиновників у 2020 р. на 8,5 млн грн

У той час, коли медики медичних закладів Запорізької області, які другий місяць поспіль щоденно борються із розповсюдженням  коронавірусної інфекції не отримують обіцяну державою 300 % надбавку, чиновники обласної державної адміністрації збільшують видатки на своє утримання на 8,5 мільйонів гривень. Більше тут.

«Цинізму діючої влади немає меж», - інтерв’ю з Денисом Тарасовим

Денис Тарасов – активіст та правозахисник. Стверджує: Кальцев та міська влада – це одне ціле. А Володимир Буряк - ефективний «заводомер» та ефективний друг місцевих феодалів. Тож, громада може розраховувати лише на себе та свої сили, бо ті органи та посадові особи, які за законом повинні захищати права українців та контролювати дотримання законності, насправді, діють лише в інтересах тих, хто дає хабарі, має владу або інші важелі впливу. Більше тут.

Мільйонні замовлення: на що витрачають гроші у Запорізькій області?

Квітень видався плідним на укладення тендерів у Запорізькій області. Щодня установи подають нові заявки на закупівлі, вартість яких сягає неймовірних сум. Ми підготували для вас дайджест квітневих тендерів, за які замовники готові віддати понад 5 млн грн. Більше тут.

Тест на коронавірус: як Запорізький регіон готувався до «прийому» епідемії

Вже понад два місяці як українці живуть за новим життєвим розкладом, де основним пріоритетом стало власне здоров’я та гігієна. На просторах Інтернету все більше й більше зустрічається інформація про коронавірус: як захиститись від нього, спекуляція та корупційні схеми довкола епідемії. Серед основних питань: чому країна не готувалась завчасно до наступу пандемії. Також не будемо говорити, що нашу область коронавірус застав зненацька, однак медичні установи готові до цього не були. Запорізька область довго залишалась одним із регіонів, де не було жодного інфікованого, однак з появою тест - систем ситуація різко змінилась. Більше тут.

Уряд погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови ЗОДА

В Уряді погодили проєкти указів Володимира Зеленського про звільнення Віталія Туринка з посади очільника Запорізької ОДА. Натомість, новим головою облдержадміністрації стане Віталій Боговін. Більше тут.

2,5 млн грн на «чорний день» та статус нардепа: що декларує запорізький слуга народу

Стати депутатом нової формації або, як зараз кажуть, «слугою народу» торік могла будь-яка особа, яка навіть не мала відповідної освіти, але була близька до народу. Ось й прийшов той час, коли ці самі «слуги» почали оприлюднювати данні про свої статки. Сьогодні аналізуватимемо декларацію Романа Сохи. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии