100 днів Туринка, адепт "Зе-команди" та волонтери: підсумки дня

100 днів Туринка, адепт 'Зе-команди' та волонтери: підсумки дня

Найголовніше за 5 грудня

Віталій Туринок 100 днів очолює Запорізьку державну адміністрацію

5 вересня Указом Президента України № 569 Віталія Туринка призначили головою Запорізької обласної державної адміністрації. Ми вирішили нагадати вам, яких успіхів було досягнуто посадовцем за цей час. Більше тут.

Адепт «Зе-команди» хоче повернутись в Запорізьку обладміністрацію?

Ми вже розповідали про Романа Пісарева, який після звільнення з посади заступника директора департаменту - начальника управління транспорту та дорожнього господарства Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації бере активну участь у діяльності «Зе-команди» в Запорізькій області. Одночасно з політичною діяльністю Роман Пісарев намагається у судовому порядку відновитися на державній службі, вимагаючи через суд визнати протиправним та скасувати накази щодо свого звільнення з посади та отримати середній заробіток за час вимушеного прогулу. Більше тут.

Президент України звільнив 8 голів РДА у Запорізькій області

Сьогодні,  розпорядженням Володимира Зеленського звільнили 8 глав районних державних адміністрацій у Запорізькій області. Більше тут.

«Зі світу по нитці»: Волонтери змінили життя запорізької родини

Сьогодні, 5 грудня, світ відзначає Міжнародний день волонтера. День людей, які готові жертвувати своїм здоров’ям, матеріальним становищем та спокоєм заради добрих справ.  Українське волонтерство – це унікальне явище, оскільки воно набрало колосальних обертів з часів Революції Гідності. Тоді волонтери надавали допомогу пораненим на Майдані, готували їжу для мітингувальників, а також ставали громадськими активістами для того, щоб гучно заявляти про свою гуманістичну позицію. Більше тут.

Про "ІнфоГігієну" розповіла запоріжанам ведуча "Торонто ТВ"

У Запорізький національний університет завітала співведуча шоу «#@)₴?$0» з Майклом Щуром на «Торонто ТВ», засновниця незалежного «Дикого театру»  та голова ради Гільдії незалежних театрів – Ярослава Кравченко, яка розповіла студентам про «ІнфоГігієну». Більше тут.

Бердянська Караїмська Кенаса: історія

Запоріжжя та область налічує дуже багато історичних пам'яток, архітектурних споруд, які залишились неушкодженими й до нашого часу. Одна із таких пам'яток -  Бердянська Караїмська Кенаса. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі