100 тисяч на квіти посадовцям,не дешева охорона міськради та стихійні ринки: підсумки дня

100 тисяч на квіти посадовцям,не дешева охорона міськради та стихійні ринки: підсумки дня

Найголовніше за 24 січня

Запорізьке Управління капітального будівництва замовило благоустрій вулиці за 11,5 мільйона

Сьогодні, 24 січня, КП "Управління капітального будівництва" оголосило тендер на реконструкцію елементів благоустрію вулиці Якова Новицького, розташованій у Вознесенівському районі. За всі послуги підприємство планує віддати 11,5 млн грн. Більше тут.

"Гарно жити не заборониш": Запорізька облрада замовила квітів на 100 тисяч

Запорізька обласна рада подала тендер на закупівлю "ніжної" продукції - квітів. Проте за такий товар установа віддасть 100 тисяч гривень. Більше тут.

Стихійні ринки: запоріжани "за" чи "проти"? (відео)

Доволі гострою темою Запоріжжя залишаються стихійні ринки. З кожним разом їх стає все більше. І це не дивно - люди хочуть заробляти гроші. Зокрема, мова йде про ярмарок біля цирку. Вже не один місяць у Запоріжжі ведуться запеклі суперечки щодо законності її проведення. Відомо, що земельну ділянку, на якій розташовується ринок, орендує фірма «Ленд Девелопмент», що належить нардепу Володимиру Кальцеву. Більше тут.

Запорізьку міськраду охоронятимуть за 3,5 мільйона

Виконавчий комітет Запорізької міськради оголосив тендер на охоронні послуги вартістю 3,5 млн грн.  Про це стало відомо із системи електронних закупівель. Більше тут.

Усі школи курортного міста закрито на карантин

З 25 січня у Бердянську, в усіх шкільних та позашкільних закладах призупиняється освітній процес.Протягом останнього тижня кількість захворілих збільшувалася поступово, а вже сьогодні, 24 січня, відбулося значне збільшення. В цілому по місту — 16,2% хворих школярів. Найбільше у школах №1 — 18%, №2 — 25%, №11 — 20%, №16 — 21%, НВК №1 — 29%. Більше тут.

В Україні почнуть боротися зі смертельним коронавірусом

Прем’єр - міністр України повідомив про створення оперативного штабу на рівні Міністерства охорони здоров'я, аби запобігти смертельному китайському вірусу. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі