1000 послуг Запоріжжя: як міськрада укладає договори з сумнівними підрядниками

1000 послуг Запоріжжя: як міськрада укладає договори з сумнівними підрядниками

Директор Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Сергій Польовий, який є фігурантом кримінального провадження за фактом привласнення коштів місцевого бюджету на користь ТОВ «Смарттек» на суму понад мільйон гривень, продовжує укладати угоди з сумнівними підрядниками.

Нещодавно ми розповідали, що Департамент освіти і науки Запорізької міської ради замовив багатомільйонні послуги компанії, яка не має ліцензії на проведення робіт протипожежного призначення, чим поставив під загрозу життя й здоров’я учнів та педагогічного складу навчальних закладів.

Як виявилось, практика віддавати без конкурсу новоствореним компаніям з сумнівною репутацією багатомільйонні підряди використовується також іншими структурними підрозділами у Запорізькій міськраді.

Так, 13 квітня Департаментом з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради з ТОВ «1000 послуг Запоріжжя» укладено 4 договори з надання послуг, загальною вартістю 3,5 мільйона гривень.

За умовами договорів підрядник до кінця року повинен виконати капітальний ремонт інженерних мереж житлових будинків:

  • вул. Рекордна, 16, вартістю 679 335 грн;
  • вул. Леоніда Жаботинського, 25, вартістю 760 077 грн;
  • вул. Криворізька, 33, вартістю 655 191 грн;
  • по вул. Радіаторна, 37, вартістю 1 415 297 грн.

Зазначимо, що як й у першому випадку всі закупівлі було проведено за спрощеною процедурою без проведення аукціону, у електронній системі «Прозоро» оприлюднено тільки звіт про укладені договори.

Нагадаємо, що очолює Департамент з управління житлово-комунальним господарством Сергій Польовий, який замовив вказані роботи й неодноразово був фігурантом у наших журналістських розслідуваннях.

За даними сервісу Opendatabot ТОВ «1000 послуг Запоріжжя» було засновано лише у грудні 2019 року, основний вид діяльності: Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту, підприємство до цього часу участі у тендерних закупівлях не брало.

Також викликає запитання особа Максима Булави, який обіймає посаду директора ТОВ «1000 послуг Запоріжжя», за даними Єдиного державного реєстру судових рішень чоловік у червні 2019 року з кухні квартири таємно викрав ефірний приймач марки «Romsat» моделі «TR-9110HD» вартістю 399 грн, що належить його матері Тетяні Булаві.

5 листопада 2019 року вироком Хортицького районного суду міста Запоріжжя визнаний винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України (Таємне викрадення чужого майна).

На даний час у Хортицькому районному суді розглядається дві справи про вчинення Максимом Булавою адміністративного правопорушення за фактом вчинення домашнього насильства ст. 173-2 ч 1 КУпАП.

За інформацією редакції домашнє насильство Максим Булава вчиняв у стані алкогольного сп’яніння щодо своєї колишньої дружини та двох неповнолітніх дітей.

У лютому 2020-го подружжя розірвало брак, з травня Максиму Булаві у судовому порядку призначено сплачувати аліменти на утримання двох неповнолітніх дітей  у розмірі 1/3 частини всіх видів його заробітку.

Як ми бачимо, поки слідчий суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Рибалко Н.І. залишає без задоволення клопотання слідчого СУ ГУНП України в Запорізькій області про відсторонення від посади директора департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради Сергія Польового, останній підписує багатомільйонні угоди з ТОВ «1000 послуг Запоріжжя».

Раніше засуджений крадій, який обікрав власну матір - це саме той представник бізнесу з яким Запорізькій міськраді варто укладати багатомільйонні угоди?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі