2,5 млн грн на «чорний день» та статус нардепа: що декларує запорізький слуга народу

2,5 млн грн на «чорний день» та статус нардепа: що декларує запорізький слуга народу

Стати депутатом нової формації або, як зараз кажуть, «слугою народу» торік могла будь-яка особа, яка навіть не мала відповідної освіти, але була близька до народу. Ось й прийшов той час, коли ці самі «слуги» почали оприлюднювати данні про свої статки. Сьогодні аналізуватимемо декларацію Романа Сохи.

Роман Васильович звітувати про свої надбання буде разом із родиною: дружиною Ольгою та сином Данилом.

Нардеп має квартиру у спільній власності у Запоріжжі, площею 68,92 м² та орендує квартиру у Києві, площею 66.7 м². Дружина депутат має власну квартиру у Запоріжжі, площею 88,84 м².

Пересувається «слугівець» на KIA K5 2016 року випуску, у праві безоплатного користування. Середньоринкова вартість автомобіля становить від  7 943,00 $ до 20 224,00 $.

KIA K5

За роботу депутата пан Соха отримав – 160 246 гривень, також отримав матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні – 17 512 гривень та проценти з АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" – 435 гривень.

Дружина нардепа отримала кошти з відчуження майна 176 000 гривень та матеріальну допомогу з центру зайнятості – 1 831 грн.

А ось з недуже великого прибутку родина народного депутата має пристойну суму, а саме: 80 000 доларів США та 569 512 гривень.

Нагадаємо, «Слуга» Роман Соха подав у співавторстві 5 запитів до Кабміну та 10 керівникам інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, де фігурують справи стану досудового розслідування відносно посадових осіб Мелітопольської міської ради, ПП "АБЗ" та КП "Водоканал", й результатів розслідування корупційних злочинів посадових осіб Мелітопольської міської ради та ПП "АБЗ", а також щодо існування злочинних схем на території Запорізької області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі