30 мільйонів гривень у каналізацію: на Запоріжжі водоканал розпочав процедуру відкритих торгів

30 мільйонів гривень у каналізацію: на Запоріжжі водоканал розпочав процедуру відкритих торгів

Ще майже 30 мільйонів гривень змиють у каналізацію

25 вересня Комунальне підприємство "Бердянськводоканал" розмістило оголошення про початок відкритих торгів з проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську.

Протягом 2020 року заплановано провести реконструкцію самопливного каналізаційного колектора від колодязя №1, розташованого біля камери гасіння напору КНС № 5, до колодязя №23, біля вул. Я. Мудрого у м. Бердянську Запорізької області, вартість робіт складає 28 959 026 грн.

Нагадаємо, 27 січня 2019 року на ділянці магістрального каналізаційного колектора, що знаходиться на Мелітопольському шосе в місті Бердянськ, сталося руйнування труби колектора. Внаслідок цього 6 мікрорайонів міста залишились без водопостачання.

За тиждень проблема ускладнилася через обвал ділянки поряд з колектором. Водопостачання у деякі райони міста знову було зупинено. Протягом січня-лютого загальна кількість обвалень на об'єкті склала аж 9 випадків.

За фактом події Бердянська поліція під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області відкрила кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

У 2019 році на ремонт Бердянського колектору Уряд надав кошти у розмірі 60 мільйонів гривень із резервного фонду державного бюджету.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі