7 мільйонів збережень та гідну зарплатню декларує депутат Запорізької міської ради

7 мільйонів збережень та гідну зарплатню декларує депутат Запорізької міської ради

Депутатські декларації зазвичай містять чимало цікавого, а якщо мова йде про статки запорізьких обранців - є де розгулятись, до того ж виборці повинні знати, що за «душею» мають вірогідні кандидати. Тож, сьогодні розглянемо актуальну декларацію депутата Запорізької міської ради – Олега Адаманова.

Пан Адаманов був обраний від політичної фракції «Опозиційний блок» від №46 округу Хортицького району та наразі, окрім депутатства, з липня 2012 року до теперішнього часу є директором по транспорту та логістиці ПАТ «Запоріжсталь», але не дивлячись на основну роботу, у порівнянні з колегами, сумлінно приходив на кожну сесію, помічено було тільки 3 прогули.

Серед основних джерел доходу Олег Адаманов зазначає заробітну плату, у розмірі  - 4 219 461 грн. Також проценти – 6 475 грн. Дружина Наталя декларує у банківських установах, розміром – 807 293 грн.

На банківському рахунку у депутата і його дружини є 5 340 656 грн та  56 670 євро.

У депутата є квартира, площею 116,9 кв.м., вартістю понад 3 мільйони. На дружину записані 2 квартири (в Запоріжжі, в Маріуполі). Загальна сума нерухомості дружини - 827 тисяч гривень. А ось авто в Адаманова немає. Автомобіль є тільки у дружини, марка Volkswagen Polo, вартістю 380 тис. грн.

Volkswagen Polo

Серед іншого в обранця є акції у ПРАТ "Азовсталь".

Також станом з січня по 1 червня Олег Федорович встиг витратити  - 231 781 гривню власного депутатського фонду. Тож до кінця року нерозподілених коштів у обранця залишилось – 768 219 гривень. Будемо стежити за активністю депутата до осені поточного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі