Абордаж по-запорізьки: в Запоріжжі скаржаться на надмірну популярність вечірнього катеру

Абордаж по-запорізьки: в Запоріжжі скаржаться на надмірну популярність вечірнього катеру

Молодь стрибає через борт, містяни влаштовують велетенські черги та штовханину

В Запоріжжі катерний рейс, який відходить від річкового порту ввечері, виявився надмірно популярним – щоб потрапити на борт катера, запоріжани влаштовують біля причалу черги, штовханину, а деякі гарячі голови взагалі стрибають на борт теплохода через огородження, скаржаться представники перевізника.

Мова про це йшла на сьогоднішньому засіданні з питань ремонту дороги та організації руху транспорту на греблі у Запорізькій міській раді.

Організатори перевезення просять міську владу встановити чергування поліції на місцях посадки на теплохід. Перевезення у вечірній час здійснює теплохід "Римський-Корсаков", розрахований на 200 місць, але виявляється, на всіх охочих не вистачає – через це у порту численні черги, конфлікти, штовханина, та "стрибки віри" на борт теплоходу. Містяни замало не беруть судно на абордаж.

Міський голова Володимир Буряк доручив поліції встановити чергування у Річковому порту. На Правобережному причалі такої проблеми немає, бо ранковий рейс ще не занадто популярний. А от неконтрольоване скупчення людей на Річпорту ввечері може призвести до трагедії.

Нагадаємо, що з 2 вересня увечері також буде запущено ще один катерний рейс, оскільки в один усі бажаючі не вміщаються.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі