Адепт «Зе-команди» хоче повернутись в Запорізьку обладміністрацію?

Адепт «Зе-команди» хоче повернутись в Запорізьку обладміністрацію?

Ми вже розповідали про Романа Пісарева, який після звільнення з посади заступника директора департаменту - начальника управління транспорту та дорожнього господарства Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації бере активну участь у діяльності «Зе-команди» в Запорізькій області.

Одночасно з політичною діяльністю Роман Пісарев намагається у судовому порядку відновитися на державній службі, вимагаючи через суд визнати протиправним та скасувати накази щодо свого звільнення з посади та отримати середній заробіток за час вимушеного прогулу.

У серпні поточного року рішенням Запорізького окружного адміністративного суду у задоволенні позову Романа Пісарева до Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ЗОДА про визнання протиправним та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу відмовлено у повному обсязі.

Не погодившись з рішенням Запорізького окружного адміністративного суду пан Пісарев подав апеляційну скаргу до Третього апеляційного адміністративного суду.

3 грудня колегією суддів Третього апеляційного адміністративного суду  розглянуто апеляційну скаргу Романа Пісарева, у задоволені вимоги було відмовлено в повному обсязі, рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 29.07.2019 р. в адміністративній справі №280/2989/19 залишено без змін.

Скоріше за все доведеться Роману Анатолійовичу забути про державну службу та цілком зосередитися на політичній кар’єрі, тим паче у наступному році очікується великий обсяг роботи під час підготовки та проведення місцевих виборів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі