Адмінпослуги без COVID-19: за підтримки Проєкту ПРОМІС у ЦНАПах міст-партнерів у Запорізькій області встановили захисні екрани

Адмінпослуги без COVID-19: за підтримки Проєкту ПРОМІС у ЦНАПах міст-партнерів у Запорізькій області встановили захисні екрани

Від початку пандемії коронавірусної хвороби місцева влада опинилась перед викликом з одного боку продовжити ефективну діяльність ЦНАПів у нових реаліях, а з іншого – мінімізувати ризики для здоров’я як їх працівників, так і відвідувачів. 

Протягом останніх п’яти років Проєкт ПРОМІС працює з містами-партнерами у напрямку підвищення якості надання адміністративних послуг. Сьогодні Проєкт ПРОМІС як надійний партнер системно допомагає містам у протидії викликам сучасності. Так, дбаючи про безпеку усіх учасників процесу, Проєкт забезпечив ЦНАПи міст-партнерів у Запорізькій області захисними бар’єрними екранами на загальну суму понад 250 тис. грн.  

«Сучасні реалії вимагають постійного аналізу ситуації та швидких відповідей на виклики. В цих кризових умовах ми продовжуємо тісно співпрацювати з містами- партнерами та допомагаємо їм якнайшвидше адаптуватись до коронакризи. Мова йде як про постійний експертний супровід, так і про підтримку в питаннях безпеки здоров’я, зокрема в процесі надання адміністративних послуг, де це є ключовою умовою», – наголосив Олександр Кучеренко, директор Проєкту ПРОМІС.

Команда Проєкту ПРОМІС проаналізувала кількість співробітників ЦНАПів у Запоріжжі, Енергодарі, Мелітополі та Бердянську, які в процесі своєї роботи контактують з громадянами. На основі отриманих даних була придбана та встановлена необхідна кількість бар’єрних екранів для кожного міста. 

«Безпека здоров’я адміністраторів завжди була важливою складовою успішної роботи ЦНАПів. Спираючись на власний досвід, можу впевнено стверджувати, що існує прямий зв’язок між цим фактором та якістю надання адміністративних послуг. Особливо актуальним це питання стало за умов пандемії COVID-19, коли працівники ЦНАПів опинилися перед ще більшими ризиками. Ми дуже вдячні Проєкту ПРОМІС, за підтримки якого в ЦНАПах Запоріжжя встановили захисні екрани – необхідний елемент безпеки надання адмінпослуг», – зазначила Наталя Мила, директорка Департаменту адміністративних послуг й розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Також нагадаємо, що у червні 2020 року за підтримки Проєкту ЦНАПи 16 міст-партнерів вже отримали необхідні запаси засобів індивідуального захисту на загальну суму понад 1,6 млн гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі