Аеродроми на Запоріжжі можуть стати базою для авіації ЗСУ

Аеродроми на Запоріжжі можуть стати базою для авіації ЗСУ

Мелітопольський аеродром розглядається як база для авіації повітряних сил України. Про це повідомили в командуванні Повітряних Сил, повідомляє Мілітарний портал.

Повідомляється, що, в мирний час, з метою економії ресурсів, авіація повинна базуватися на 5-6 авіабазах. Це дозволить зменшити експлуатаційні витрати на заходи бойової підготовки та виконання завдань з охорони повітряного простору.

Наразі військова авіація базується на аеродромах в Старокостянтинівка, Озерному, Борисполі, Василькові, Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві, Миргороді, Мелітополі, Гавришівці. Крім того, є навчальна база в Чугуєві.

Пілотний проєкт планують запровадити на аеродромах «Старокостянтинів» і «Озерне». Особливу увагу при цьому слід приділити переобладнанню і сертифікації аеродромів, забезпечення їх здатності приймати і забезпечувати польоти авіаційної техніки країн-партнерів, забезпечення безпеки і живучості авіаційної техніки на землі, живучості і здатності до швидкого відновлення інфраструктури авіаційної бази в цілому.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі