Аграрії Запорізької області планують експортувати продукцію до Китаю

Аграрії Запорізької області планують експортувати продукцію до Китаю

У Запорізькій області розпочалися обстеження посівів ячменю, з яких планується експорт до Китаю.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби.

На сьогодні вже обстежено посіви у Веселівському районі - 9 полів на загальній площі 354,328 га, Новомиколаївському - 4 поля на загальній площі - 140,92 га, Запорізькому - 5 полів на загальній площі194,62 га  та у Оріхівському районі - 9 полів на загальній площі 641,813 га.

Відповідні обстеження здійснюються за зверненням особи, яка має намір експортувати ячмінь до КНР на предмет виявлення карантинних організмів посівів з метою  виконання вимог Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом КНР про співробітництво в галузі захисту та карантину рослин.

Згідно з результатами фітосанітарної експертизи, у випадку відсутності карантинних організмів, інспектором оформляється акт обстеження посівів з подальшим присвоєнням реєстраційного номера виробничої ділянки вільної від карликової сажки на поле, із якого буде здійснено експорт врожаю до Китаю.

Особа, яка має намір здійснювати експорт кукурудзи, сої або ячменю до КНР повинна написати заяву на проведення обстежень посівів та правити таке заяву на електронну пошту державних фітосанітарних інспекторів, відповідно до зони обслуговування (району), з подальшим надсиланням оригіналів документів до ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі