Акції від «Запорожсталі», мільйоні заощадження та депутатський мандат: про що звітує обранець Запорізької обласної ради?

Акції від «Запорожсталі», мільйоні заощадження та депутатський мандат: про що звітує обранець Запорізької обласної ради?

Ми продовжуємо розповідати вам про чиновницькі та депутатські статки, а саме  таланти до заробітку грошей, орієнтуючись на їх декларації. Представники міської ради, обласної та облдержадміністрації найчастіше потрапляють до нашого поля зору. Тому сьогодні у рубриці "Задекларовані та щасливі" розглянемо депутата Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку», який обіймає посаду начальника управління справами адміністрації ПАТ «Запоріжсталь» - Ігоря Жердєва.

Звітувати про свої доходи депутат буде з  сім'єю: дружиною Вікторією та донькою.

Тож серед нерухомості депутат володіє двома квартирами в Запоріжжі, площею 44 м² і 77,55 м². Одна з яких знаходиться у спільній власності.

Серед основних джерел доходу пан Жердєв зазначає заробітну плату за основним місцем роботи  - 1 290 470 гривень, приблизно – 107 540 гривень на місяць та проценти у банку ПУМБ – 6 130 гривень.

Дружина обранця Вікторія декларує також заробітну плату у розмірі – 306 229 гривень.

Серед іншого обранець зазначає наявність акцій у ПАТ «Запоріжсталь». У цьому році виторг компанії  в тендерах склав -  3 014 400,00 гривень.

У автопарку пана Жердєва налічується всього один автомобіль HYUNDAI ELANTRA 2011 року випуску, за - 165 450 гривень.

А ось грошових активів у подружжя на «чорний день чимало. У готівці зберігається 300 тисяч гривень та 78 000 доларів. На банківських рахунках зберігається 91 000 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі