Активісти пікетували під стінами будівлі СБУ у Запорізькій області

Активісти пікетували під стінами будівлі СБУ у Запорізькій області

Сьогодні, 2 жовтня, відбувся мітинг під будівлею СБУ у Запорізькій області, його учасники вимагали оприлюднити документ підписаний в рамках трьохсторонньої контактної групи. Під час пікету активісти вигукували слова "Ні капітуляції".

По завершенню мітингу звернення з відповідними вимогами учасники акції передали черговому працівнику СБУ, повідомляє Радіо Свобода.

«Саме сьогодні був підписаний «план Штайнмаєра», який передбачає проведення виборів в ОРДЛО, амністію повну терористам, тим людям з якими нам доводилось воювати за незалежність нашої держави… Ми, як націоналісти, розуміємо і вважаємо необхідність зберігати кордони нашої держави, ми не можемо пробачити ні Крим, ні втрату Донецької, Луганської областей, тому виступаємо з чіткою позицією, що Україна і українці не дозволять цим планам відбутися. Чому сьогодні вийшли під СБУ? Тому що ми довіряємо нашим інституціям державним – у нас є спеціальна служба, що займається збереженням національної безпеки України. І ми хочемо передати лист і звернутися з вимогами. Перше, негайно оприлюднити повний текст документу, підписаний Кучмою на зустрічі трьохсторонньої контактної групи. Друге, у випадку підписання угоди на умовах Росії вимагаємо відставки Міністра закордонних справ та уповноваженого в трьохсторонній контактній групі. Третє, порушити проти них кримінальне провадження», – повідомив організатор демонстрації Максим Зайченко.

Нагадаємо, Україна і Росія підписали так звану "формулу Штайнмаєра". Це план дій для впровадження Мінських угод на окупованій частині Донбасу. Заходи розробив в 2015-му Франк-Вальтер Штайнмаєр - міністр закордонних справ Німеччини в 2013-2017-му. Він був членом 4-сторонньою контактної групи "нормандського формату" за участю Німеччини, Франції, України та держави-окупанта Росії.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі