Амбіції запорізького губернатора, привласнення "швидких" депутатами та дороги замість медицини: підсумки дня

Амбіції запорізького губернатора, привласнення 'швидких' депутатами та дороги замість медицини: підсумки дня

Про найважливіше 3 квітня.

Амбіції губернатора Запорізької області коштували бюджету два мільйони гривень

На початку року ми розповідали, що своїм розпорядженням Віталій Туринок 31 січня ліквідував департамент екології Запорізької ОДА, під час цього було звільнено 25 державних чиновників. За нашою інформацією співробітників Департаменту булу звільнено з порушенням чинного законодавства, а саме не проведено виплату усіх сум, що належали працівникам в день звільнення. (Читати)

Запорізькі чиновники спробували привласнити автомобілі швидкої допомоги?

Сьогодні, як ніколи, фокус уваги суспільства прикутий до медичної сфери. Авжеж, велику роль відіграють лікарі, оскільки від них залежить життя кожного українця. Втім, якщо немає забезпечення, то й лікарям несила допомогти, і в цій публікації ми розповімо, чому до лікарень так й не доходять виділені засоби. (Читати)

Запорізькому губернатору підвищують зарплатню за малоефективну роботу?

Діяльність голови Запорізької ОДА Віталія Туринка часто оцінюють як малоефективну. Та, як виявилось, за це губернатор отримує ще й доволі високу заробітну плату. (Читати)

Одну зі шкіл Запорізької області планують реконструювати за 18 мільйонів

"Велике будівництво" у розпалі, і  щодня система електронних закупівель поповнюється новими тендерами щодо реконструкції об'єктів області. Мова йде про масштабну роботу та багатомільйонні гонорари. (Читати)

Медицина почекає: запорізький автодор замовив ремонт доріг на 168 мільйонів

Поки медицина Запорізької області стогне від нестачі коштів, автодор замовляє дороговартісний ремонт доріг. Так, за 1 квітня підприємство оголосило чотири тендери на виконання послуг. (Читати)

Запорізькі депутати звертаються за допомогою до представників забороненої в Україні комуністичної партії

Голови депутатських фракцій «Наш край», «Укроп», «Солідарність»,   «Опозиційний блок», «Об’єднання «Самопоміч», «ВО «Батьківщина» Сергій Кальцев, Ярослав Гришин, Едуард Гугнін, Ярослав Криль, Владислав Марченко та Олександр Старух підготували для розгляду на сесії проєкт рішення про звернення до Секретаря Комуністичної партії Муніципалітету Чунцін Китайської Народної Республіки з проханням про надання підтримки в подоланні гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом 2019-nCoV. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі