АМКУ виграв справу про накладання штрафу на ПАТ «Запоріжжяобленерго»

АМКУ виграв справу про накладання штрафу на ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Верховний суд підтримав позицію колегії АМКУ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції співробітниками ПАТ «Запоріжжяобленерго» .

Про це повідомили у пресслужбі Антимонопольного комітету.

Раніше повідомлялось, що АМКУ визнав порушенням закону невиконання ПАТ «Запоріжжяобленерго» зобов'язання з припинення порушення закону. Крім того, у лстопаді 2015-березні 2016 року представники товариства безпідставно відмовили товариству з обмеженою відповідальністю «Центр енергетичного моделювання» в погодженні Повідомлень на заявлений обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії. Це призвело до тимчасового припинення надання ТОВ «Центр енергетичного моделювання» послуги з передачі локальними електричними мережами електроенергії.

За вказані порушення на товариство було накладено штраф у розмірі 14,9 млн грн. 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою, не погоджуючись із рішенням тимчасової адмінколегії комітету. Столичний Господарський суд відмовив компанії у задоволенні позову.

Верховний суд  постановив залишити касаційну скаргу ПАТ «Запоріжжяобленерго» без задоволення. Отже, правомірність висновків Антимонопольного Комітету підтверджена судами всіх інстанцій. ПАТ «Запоріжжяобленерго» доведеться сплатити штраф до державного бюджету України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі