Анонімна екоінспекція, ярмарок під чорним прапором і депутатський Новий рік: підсумки дня у Запоріжжі

Анонімна екоінспекція, ярмарок під чорним прапором і депутатський Новий рік: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 26 грудня.

Екологічна інспекція в Запорізькій області пересувається без пізнавальних знаків

Інтернет-ресурс  «Наші гроші. Запоріжжя» повідомляє, що поліція вивчає причини того, чому дорогий кросовер «Держпродспоживслужби» їздить без додаткового обладнання та пізнавальних знаків. За даним фактом відносно посадових осіб Головного управління «Держпродспоживслужби в Запорізькій області» розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України. (Читати)

Ярмарок під чорним прапором біля бердянського Білого дому

Увесь рік на порозі міського Палацу культури та на площі перед ним, комунальне підприємство «Продюсерський центр «Аншлаг» в особі директора і депутата Запорізької обласної ради Владислава Шалєєва самовільно організовує торгівлю. (Читати)

Як живуть переселенці з Донбасу у Запоріжжі? (відео)

Життя переселенців - раптове, несподіване, екстримальне. Вони не обирали війну, але війна обрала їх - беззахисних перед дійсністю. Люди змушені у 30 чи 60 років починати своє життя з нуля, шукати собі притулок і затишок вдалині від рідного міста. Модульне містечко стало оптимальним виходом із ситуації. (Читати)

Другий раунд: порушення процедур у Вільнянській райраді та боротьба її голови Салякіна за особисті блага

Нещодавні події на сесії Вільнянської районної ради 20 грудня знову спонукали нас розібратися в дотриманні норм регламенту при підготовці і прийнятті радою рішень. Нагадаємо, що з першим матеріалом про ситуацію з присвоєнням звання «Почесний громадянин Вільнянського району» можна ознайомитись за посиланням тут. (Читати)

Як запорізькі депутати святкуватимуть новорічні свята? (відео)

З осетриною та ікрою або скромно та по-домашньому? Журналісти «Факти Запоріжжя» дізнавалися у депутатів Запорізької обласної ради, як вони планують зустрічати новорічні свята. (Читати)

Німецьке село Ейгенфельд у Запорізькій області

Всім відомо, що наш краї населяли різні народи та цивілізації, які залишили вагомий історичний слід у культурі та архітектурі регіону. Ми вже розповідали про перебування на запорізьких землях німців-менонітів. Сьогодні розповімо про село Ейгенфельд, яке розташовувалось у Мелітопольському районі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі