Арифметика по-запорізьки: як з 151 мільйона гривень на медицину залишити 8?

Арифметика по-запорізьки: як з 151 мільйона гривень на медицину залишити 8?

Спалах епідемії коронавірусу в Запорізькій області  наочно продемонстрував ставлення запорізьких можновладців до пріоритетних питань у місті та регіоні – як можна побачити вони далеко не на боці інтересів щодо забезпечення безпеки та життя громадян.

Запеклі баталії щодо виділення коштів на медицину та боротьбу з вірусом тягнулися з початку березня та тільки 3 квітня Запорізька обласна рада приєдналася до «вирішення питання». На засіданні сесії таки підтримали виділення додаткового дофінансування медичної галузі, яке дозволить запорізьким лікарням і лікарям проводити необхідні заходи в умовах пандемії коронавірусної інфекції.

Зазначимо, під час голосування депутати намагались збільшити розмір виділеної на медичну галузь допомоги, чиновники Запорізької ОДА і собі боролись за кожну гривню, намагаючись залишити за собою право розпоряджатись бюджетними коштами. У підсумку вдалось «вибити»  151 млн грн з обласного бюджету.

Однак, як то кажуть – "було б сказано". Запорізький суддя Олексій Лясковець, який працює у Конституційному Суді України, направив запит на отримання публічної інформації щодо виділення обіцяних 151 мільйону. У документі зазначається, що сума збільшення загального обсягу на охорону здоров’я сягає – 118 841,711 гривні.

 Однак станом на 15 квітня дали тільки 8 444 000 гривень, які розподілили між 25 медичними закладами області.

Ось така арифметика по-запорізьки. Як кріт, з мультфільму «Дюймовочка», який вагався чи не забагато він витратить зерна на утримання головної героїні, якщо одружиться, так і пан Туринок вагається, а чи не забагато виділили коштів на утримання медиків та лікарень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі