Атака правоохоронців на губернатора, "контрольований" ринок землі та 50 мільйонів на площу Фестивальну: підсумки дня

Атака правоохоронців на губернатора, 'контрольований' ринок землі та 50 мільйонів на площу Фестивальну: підсумки дня

Про найголовніше 21 лютого.

Запорізька міськрада планує виділити на головну площу 50 млн грн

Виділення коштів передбачається з субвенції місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування інвестиційного проекту «Реконструкція площі Фестивальної в м. Запоріжжі» у розмірі 50 000 000 тис.грн, шляхом перерозподілу фінансування по об’єктах Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та районних адміністрацій Запорізької міської ради по Хортицькому та Заводському районах. (Читати)

Купити "нашинковану" вантажівку: у скільки обійдеться така закупівля Енергодарській раді?

КП "Центр досугу "Промінь" Енергодарської міської ради оголосив тендер на закупівлю вантажного автомобіля з вакуумною цистерною, з очікуваною вартістю 1 млн 232 тис. грн. При цьому розмір мінімального кроку пониження ціни складає 6 160,00 грн. (Читати)

Стало відомо, хто будуватиме запорізькі мости

Нещасні запорізькі мости знайшли свого підрядника. Сьогодні, 21 лютого, відбувся довгоочікуваний аукціон, у якому визначили переможця. (Читати)

Кому "перейшла дорогу" суддя із Запорізької області?

Вища рада правосуддя отримала скаргу від мелітопольських прокурорів щодо діяльності судді із Запорізької області. Питання про відкриття дисциплінарної справи розглянуть вже сьогодні. Та що відомо про одіозну суддю? (Читати)

"Немає механізмів контролю": у Запоріжжі розповіли про особливості земельного ринку

Представники аграрного сектору та експерти із земельних питань обговорили запроваджуваний ринок землі в Україні. Спеціалісти назвали основні переваги та недоліки земельної реформи. (Читати)

Правоохоронні органи «пішли у наступ» проти діяльності губернатора Запорізької області

За нашою інформацією, не тільки народні депутати із Запоріжжя пішли у наступ на очільника Запорізької ОДА Віталія Туринка. Так, з інсайдерських джерел нам стало відомо, що активізувались й співробітники правоохоронних органів, які після проведення обшуків у Департаментів капітального будівництва згадали ще й про факти привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинених головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі