Аварія на "Запоріжсталі", подарунки посадовців та корупційні схеми медицини: підсумки дня

Аварія на 'Запоріжсталі', подарунки посадовців та корупційні схеми медицини: підсумки дня

Про найважливіше 29 квітня.

Високопосадовиця із Запорізької обладміністрації виступила проти дій Віталія Туринка

Директорка департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА Марина Барановська завдавала удар у відповідь діям високопосадовцям відомства.  Нагадаємо, за нашою інформацією Марину Барановську у кабінеті очільника області змусили написати заяву на звільнення, після чого вона подала до канцелярії ЗОДА заяву про відмову звільнятися та у зв’язку із погіршенням здоров’я потрапила на лікарняний. (Читати)

Запорізька служба автодоріг відремонтує свій автопарк за 900 тис. грн

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області замовило послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобілів на 900 тис. грн. Запорізька служба автодоріг уклало угоди з ТОВ «Град Авто» та «Восток Автомир» ремонт авто, вартістю 900 тисяч гривень. (Читати)

В мартенівському цеху ПАТ "Запоріжсталь" сталась аварія: відео

До редакції "Факти Запоріжжя" надійшло відео від наших читачів, на якому зафіксовано розлив металу в мартенівському цеху на металургійному підприємстві ПАТ "Запоріжсталь". (Читати)

Володар подарукнів: що містить декларація потенційного голови Василівської РДА

Ми продовжуємо порпатись у деклараціях запорізьких чиновників і тих, хто тільки-но готується стати на тернистий шлях, претендуючи на високу посаду. Сьогодні у нашій рубриці "Задекларовані та щасливі" представник саме другого типу. (Читати)

Дружина запорізького депутата дарує йому мільйони гривень

Система НАЗК як ніколи жевріє новими деклараціями депутатів та чиновників. Цього разу розповімо вам про майновий стан народного обранця Запорізької обласної ради (ВУ «Батьківщина») та директора ТОВ «Будсервіс»  Шевченко Геннадія Миколайовича. (Читати)

Запорізька медицина тоне в корупційних схемах: Хто заробляє на респіраторах?

Сьогодні забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту стоїть як ніколи гостро, попри літаки з гуманітарною допомогою з Китаю та допомогою, яку надають великий бізнес та волонтери, на даний час лікарні недостатньо забезпечені масками, респіраторами, рукавичками та халатами. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі