Аветисян скаржиться на тиск з боку правоохоронних органів

Аветисян скаржиться на тиск з боку правоохоронних органів

25-річний Міша Аветисян, підозрюваний у скоєнні злочинів у складі злочинної групи, відмовився від подачі апеляції на свій арешт.

Як повідомляє його адвокат Олександр Козлов, на Аветисяна чинять тиск, він поміщений в окрему камеру за особистим розпорядженням очільника ГУНП Запорізької області Миколи Лушпієнка. Також його намагаються позбавляти можливості отримувати передачі.

Про це повідомляє 061.

За відомостями силовиків, організаторами групи є батько Арамаіс Аветисян і його сини Михайло і Жора. Жора Аветисян знаходиться в розшуку. Сам же Міша - заперечує свою провину та запевняє, що ОЗУ не існує.

Поліція розслідує епізод підготовки Аветісяном замаху на запорізького бійця КОРД, а також нападу на поліцейську дільницю.

Нагадаємодо чергової частини  ГУНП в Запорізькій області зателефонував чоловік, який представився Жорою Аветисяном, та поцікавився чи записуються телефоні розмови, після чого повідомив, щоб передали генералу ГУНП в Запорізькій області, якщо "закриють" його брата, тоді він пошкодує, що на світ з'явився. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі