"Авіакомпанії, що відкривають бронювання квитків на кінець травня, вводять людей в оману", - Мінінфраструктури

'Авіакомпанії, що відкривають бронювання квитків на кінець травня, вводять людей в оману', - Мінінфраструктури

Авіакомпанії, що анонсують польоти з України з кінця травня, вводять людей в оману, адже мова про відновлення авіасполучення держави з іншими країнами наразі не йде.

Про це повідомила прессекретарка Міністерства інфраструктури України Оксана Герасимова.

Раніше ми повідомляли, що деякі авіакомпанії відкрили бронювання квитків на рейси з України на кінець травня і червень. Зокрема, це «Міжнародні авіалінії України», Wizz Air, SkyUp Airlines, Ryanair. Однак, це не означає, що Україна відновить авіасполучення з іншими країнами. Наразі Кабінет міністрів України не ухвалював таких рішень.

«Щодо дій авіакомпанії з продажу квитків на 23 травня — такі дії до ухвалення рішень урядом є передчасними та вводять в оману пасажирів. Рекомендації щодо роботи аеропортів готуються, відкриття сполучення з іншими країнами залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації», — повідомила Оксана Герасимова журналістам.

У подібних питаннях необхідно орієнтуватись на офіційні заяви та рішення уряду.

Також у Мінінфраструктурі зазначили, що ЄС повідомив про те, що до 15 червня не рекомендоване відкриття кордонів для громадян третіх країн.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі