Автопарк міськради, одеські послуги для Запоріжжя та подарунки чиновника від бабусі: підсумки дня

Автопарк міськради, одеські послуги для Запоріжжя та подарунки чиновника від бабусі: підсумки дня

Про найголовніше 30 квітня.

Автомобільний парк великої сімки: на чому пересувається Володимир Буряк та його команда

Люксові авто, валютні збереження, акції, коштовні подарунки – це скромний перелік того, що мають запорізькі можновладці. Однак, коли постає питання дефіциту коштів на ту чи іншу галузь у регіоні, то грошей немає, а «лягти кістьми» та поділитися набутим на благо народу не дуже хочеться, адже у звичці тільки брати, а не віддавати. (Читати)

Довгоочікувана "тисяча": чи отримали запорізькі пенсіонери виплати?

Державна влада України вирішила проявити акт підтримки пенсіонерів та виплатити їм по тисячі гривень. Ми вирішили поцікавитись, чи отримали обіцяні виплати пенсіонери із Запорізької області. (Читати)

Одеська фірма за 187 мільйонів відремонтує шматок дороги на Запоріжжі

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області 28 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Автомагістраль-Південь» поточний середній ремонт автодороги Р-73 /Н-08/- Нікополь за 187 млн 660 тис. грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». (Читати)

Валютні статки та автопарк: що містить декларація директора запорізьких автодоріг

Директором бути - чимало грошей мати. А якщо обіймати посаду очільника ДП "Місцеві дороги Запорізької області", то можна і валютними заощадженнями обзавестись, і автопарком. (Читати)

Дорогі внуки: у керівника Запорізької митниці знайшлися мільйонні подарунки від родичів-пенсіонерів

75-річна бабця очільника Запорізької митниці Артема Ченцова протягом 2018-2019 років подарувала родині свого онука два автомобілі, вартістю майже мільйон гривень і поки нам не вдалося отримати підтверджень наявності у неї відповідних доходів для подібних жестів. Мати Артема Ченцова у 2019 році подарувала митнику нерухомість на загальну суму майже 2,3 мільйона гривень. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі