Бабця подарувала запорізькій судді пів мільйона гривень

Бабця подарувала запорізькій судді пів мільйона гривень

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення.

Коли ми розмовляємо з людьми похилого віку, неодноразово доводиться чути їхні докори владі, мовляв, як можна вижити на мізерну пенсію.

Погодьтесь, сьогодні найбільша проблема пенсіонерів: комунальні платежі, які з’їдають половину або й більше пенсії, тарифи зростають не по днях, а по годинах. Щоб оплатити комуналку більшість пенсіонерів економлять на одязі, їжі та навіть ліках. Так, потихеньку й живуть наші старенькі та моляться, хоч би здоров’я не підвело.

У середньостатистичного запорізького пенсіонера, розмір пенсії складає 1800-2000 грн і вони тішаться, коли держава її індексує двічі на рік на кілька гривень. За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області середній розмір пенсії станом на 1 червня 2019 склав 3 117 грн.

Але є у Запорізькій області й такі пенсіонери, які на свою пенсію можуть дарувати своїм рідним доволі солідні гроші, наприклад 81 річна пенсіонерка з Якимівки Валентина Крігер подарувала рідним пів мільйона гривень.

Так, 17 лютого суддя Запорізького окружного адміністративного суду Наталя Стрельнікова подала до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме отримання 8 лютого подарунку у грошовій формі у розмірі 520 000 гривень, джерелом отримання доходу зазначено Валентину Крігер.

Вже 14 лютого суддя в офіційного дилера CITROЁN в Запоріжжі компанії «Ліон Авто» придбала Citroen New C4 Cactus, 2018 року випуску, вартістю 520 000 гривень.

У декларації за 2018 рік Наталя Стрельнікова задекларувала 3 квартири, автомобіль Ford Fiesta (2008 року випуску), заробітну плату 403 310 грн, та заробітну плату чоловіка 150 312 грн.

Чоловік судді, Андрій Оношко працює у Комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» керівником гуртка з шахів та художнього випилювання.

Погодьтесь, що Наталі Стрельніковій дуже пощастило мати таку фінансово спроможну рідню.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі